Navigate / search

Sulisut

Inuit Ataqatigiit Folketingimi

Christiansborg
DK – 1240 København K
TLF: 33 37 55 00
Email: naia@ft.dk

MF Aaja Chemnitz Larsen

Tlf: +45 61 62 46 67
Email: aaja.larsen@ft.dk

 

Allaffeqarfimmi sulisut

Anne-Katrine Brandt Olsen
Allaffeqarfimmi pisortaq (ernereerluni sulinngiffeqarpoq)
Tlf: 33 37 55 00
Email: Anne-Katrine.Olsen@ft.dk

 

Sara Biilmann Egede

Politikkikkut siunnersorti

Tlf: 33 37 54 23
Email: Sara.Egede@ft.dk

 

Aputsiaq Bourup Lynge
Ilinniarnermi saniatigut sulisoq
Tlf: 33 37 54 03
Email: Aputsiaq.Lynge@ft.dk

 

Kuluk Møller Haltrup
Ilinniarnermi saniatigut sulisoq
Tlf: 33 37 54 09
Email: Kuluk.Haltrup@ft.dk

Tukummeq Riis Berthelsen
Ilinniarnermi saniatigut sulisoq

Tlf.:+45 33 37 54 46
Email: Tukummeq.Riis.Berthelsen@ft.dk

Print Friendly, PDF & Email